عضویت هنرمند

هنرمند گرامی
این متن قرارداد بین پلتفرم ویژن و هنرمندان جهت سپردن اثر جهت نمایش یا فروش است.
لطفا آنرا مطالعه‌کرده و درصورت توافق با تمامی بندهای این قرارداد در پایان موافقت خودت خود را اعلام‌کنید.
پلتفرم ایرانشهرویژن پلتفرمی دائمی در آدرس اینترنتی www.IranshahrVision.com است.
این قرارداد شامل ۲۲ بند و بشرح زیر است.
لطفا به این نکات توجه کنید:
۱-پلتفرم ویژن فضایی دائمی در فضای اینترنت است که در جهت خدمات رسانی و ساماندهی در امور هنرهای تجسمی ایجاد شده است.
۲-در پلتفرم جدید تمام محدودیت‌های پلتفرم قبل برداشته‌شده‌است و هنرمندان می‌توانند هر تعداد از آثاری که تمایل دارند را در پروفایل شخصی خود بارگذاری کنند.
۳- در خصوص قیمت آثار، هنرمندان خود تصمیم گیرنده هستند و میزان تخفیف مشخصی از طرف پلتفرم اعمال نشده‌است. امکان درنظر گرفتن تخفیف برای هر اثر از ۵ تا ۵۰ در پلتفرم جدید درنظر گرفته‌شده‌است که تماما تصمیم آن بر عهده هنرمند است.
۴- پلتفرم ویژن کنترلی بر آثار پروفایل هنرمندان ندارد، اما احترام به قوانين کشور جمهوري اسلامي ایران و عدم انتشار تصاویر آثار خلاف موازین تعیین شده‌ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نوشتن هرگونه مطالب سياسی در هنگام ارسال تصویر آثار و نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه متاسفانه طبق قوانین تصویب شده در فضای مجازی پلتفرم مجبور است دسترسي كاربر به سایت را براي هميشه قطع‌کند که این موضوع عمیقا مخالف خواسته‌ی مطلوب ما در پلتفرم ویژن است.
۵- هنرمندان جدیدی که به پلتفرم درخواست عضویت ارسال میکنند آثارشان در فرایندی سریع از طریق سازوکار انتخاب پلتفرم بررسی شده و چنانچه خارج از استانداردهای حرفه‌ای هنر باشند از سپردن پروفایل به ایشان جلوگیری می‌شود.
۶- پلتفرم از هنرمندان و مجموعه‌دارانی که اثرشان به فروش می‌رسد بابت خدمات فروش در پلتفرم، حمل‌و‌نقل اثر از منزل هنرمندان مقیم تهران تا منزل خریدار، بسته‌بندی مجدد و صدور سرتیفیکیت اثر مبلغی معادل ۱۵درصد مبلغ فروخته‌شده کسر می‌کند و متعهد به پرداخت ۸۵درصد مبلغ فروخته شده در وبسایت به هنرمند یا مالک اثر است.
۷- هزینه ارسال اثر از شهرهای غیر از تهران تا دفتر پلتفرم در تهران و خطرات احتمالی ارسال اثر برعهده هنرمند می‌باشد.
۸- اثر فروخته‌شده پس از تسویه خریدار در درگاه پرداخت، از هنرمند دریافت شده و به خریدار تحویل میگردد. خریدار می‌تواند طبق قوانین مشخص شده‌ی عودت، تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل اثر درصورت عدم رضایت از خرید خود اثر خریداری‌شده را عودت دهد. درصورت عدم عودت اثر از طرف مشتری، پلتفرم متعهد است ۷۲ ساعت پس از تحویل اثر به خریدار مبلغ مربوط به هنرمند را به شماره شبا اعلامی هنرمند واریز‌‌ نماید.
۹-کارهای کاغذی فقط با قاب و کارهای روی بوم فقط با چهارچوب قابل تحویل است.
۱۰- هنرمندان دارای پروفایل شخصی خود هستند و به هرمقدار می‌توانند اثر نمایش داده یا بفروش بگذارند. پلتفرم به انتخاب مدیرفروشگاه مجازی ۲ اثر از آثار قابل فروش را در فروشگاه مجازی جهت دسترسی خریداران نمایش خواهد داد. دسترسی خریداران از فروشگاه آنلاین به پروفایل هنرمند ایجادشده است.
۱۱- در زمان پرکردن فرم عضویت از هنرمندان درخصوص همکاری با گالری خاص و داشتن قرارداد انحصاری با آن گالری سوال شده‌است. درصورت تایید گالری و توافق هنرمند پلتفرم در موارد مالی با گالری مورد نظر طرف خواهد بود.
۱۲- پرکردن فرم عضویت در پلتفرم به معنای پذیرفتن تمام شرایط همکاری فی‌مالین است.
۱۳- هنرمندان مسئول موجود بودن آثار قابل فروش در صفحه شخصی خود هستند. اگر اثر فروخته شده در پلتفرم موجود نباشد هزینه‌های تحمیلی به پلتفرم برعهده هنرمند خواهدبود.
۱۴- گزارش فروش آثار پلتفرم از طریق ایمیل و تلفن ۰۹۱۲۴۴۷۴۰۵۹ به هنرمندان اطلاع داده می‌شود.
۱۵- هنرمندان متعهد هستند آثار فروخته شده در پلتفرم را ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان فروش در پلتفرم آماده تحویل کنند. ضررهای آماده نبودن اثر برعهده هنرمند است.
۱۶- شرایط سلامت و آسیب‌دیدگی‌های اثر باید در توضیحات اثر درج گردد.
۱۷- هنرمند باید زمان تحویل اثر جهت امضا‌ی سرتیفیکیت اثر حضور داشته باشد.
۱۸- رسید تحویل اثر و مبلغ تعهد پرداخت پلتفرم به هنرمند در زمان تحویل اثر به ایشان تحویل می‌گردد.
۱۹- هنرمند مسئول تایید مشخصات آثار درج شده در پلتفرم است. درصورت مغایرت اثر با اطلاعات آن در وبسایت، پلتفرم هیچ مسئولیتی در قبال عودت اثر ندارد و هزینه‌های عودت برعهده هنرمند است.
۲۰- در هرزمان درصورت عدم تمایل به ادامه عضویت در پلتفرم، هنرمند می‌تواند با ارسال درخواست ابطال عضویت به پلتفرم، به عضویت خود پایان داده و صفحه شخصی خود را مسدود سازد.
۲۱- پلتفرم بابت صدور و ابطال عضویت هیچ هزینه‌ای از هنرمند دریافت نخواهد کرد.
۲۲- پلتفرم هیچ هزینه‌ای بابت هزینه‌های حمل‌و‌نقل و بسته‌بندی و صدور سرتیفیکیت از هنرمند دریافت نمی‌کند.
با تمام ۲۲ بند قرارداد فوق موافق هستم.

کاربر گرامی

اطلاعات دسترسی شما به ایرانشهر ویژن، بررسی و حداکثر تا 24 ساعت تایید خواهد شد. لطفا بعد از زمان مذکور از طریق منو ((ورود)) در وب سایت وارد پنل کاربری خود شوید.