قوانین

قوانین و شرایط استفاده

– کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت ایرانشهرویژن به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت ایرانشهرویژن به معنی توافق کامل شما با قوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد.

– ایرانشهر ویژن متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد.

– در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات ایرانشهرویژن در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی ایرانشهرویژن می باشد.

– کاربر سایت با ثبت نام و استفاده از خدمات ایرانشهرویژن موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.

– استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، ایرانشهرویژن می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.

– استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است.

– احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.

– کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.

– در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده ایرانشهرویژن نیست.

– کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

– استفاده کاربر از ایرانشهرویژن به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص ایرانشهرویژن خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.

– ایرانشهرویژن در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.

– ایرانشهرویژن مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.

– کلیه محتوای سایت ایرانشهرویژن صرفاً متعلق به شرکت ایرانشهرویژن می باشد. هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از محتوای سایت ایرانشهرویژن بدون کسب مجوز مکتوب از این شرکت غیر مجاز است و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

حریم خصوصی

نقد و تحلیل محصولات

اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ایرانشهرویژن نمی‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

رمز عبور

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

هویت کاربران

ایرانشهرویژن هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را بدون حکم قانونی به شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

ایرانشهر ویژن همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ایرانشهرویژن و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

دریافت ایمیل

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ایرانشهرویژن ندارید٬ می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

حفظ حریم خصوصی

ایرانشهرویژن برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

راهنمای خرید و ارجاع

تعویض و ارجاع اثر خریداری شده

از آنجائیکه حفظ رضایت‌مندی مشتریان در اولویت فعالیت‌های ایرانشهرویژن است، این شرکت امکان بازگرداندن و تعویض کالای خریداری شده توسط مشتریان را با توجه به شرایط عمومی ارجاع کالا فراهم نموده است.

شما می‌توانید کالای خریداری شده را (درصورت مخدوش نکردم بسته بندی سلفون نازک روی کار) و عدم مخدوش کردن هولوگرام و بارکد اصالت کالا تا ۲۴ ساعت پس از زمان دریافت اثر با انجام مراحل بازگشت اثر مرجوع نمایید.

کارشناسان خدمات پس از فروش بعد از بررسی درخواست‌های اعلام شده در مورد تعویض، جایگزینی یا استرداد هزینه اقدام می‌کنند.

تعویض اثر با توجه به تک نسخه بودن آثار هنری امکان پذیر نیست.

عودت وجه

در تمامی مواردی که نیاز به عودت وجه و واریز مبلغ به حساب مشتری می باشد بین 24 تا 48 ساعت کاری(به جز پنج شنبه و جمعه) از زمان هماهنگ شده با تیم خدمات مشتریان ایرانشهرویژن وجه مورد نظر به حساب مشتری واریز خواهد شد.

دلایلی که می توانید کالای خریداری شده را عودت دهید  به ترتیب و شرح زیر است:

عدم تطابق کالا با سلیقه مشتری

در این صورت، تنها ۲۴ ساعت پس از زمان دریافت اثر ، در صورتی پس گرفته می شود که بسته بندی سلفون نازک روی کار که زیر بسته بندی اصلی است باز نشده باشد و برچسب آن نیز مخدوش نشده باشد.

توجه داشته باشید که هزینه عودت کالا به دلیل عدم تطابق با سلیقه به عهده مشتری می باشد.

به دلیل عدم تطابق کالا با فاکتور خرید

اگر اثر خریداری شده و ثبت شده در فاکتور خرید شما با اثری که تحویل گرفته اید تطبیق نداشت، در صورت باز نشدن پلمپ محصول و عدم مخدوش کردن برچسب آن می توانید اثر را بازگردانید.

هزینه عودت اثر به دلیل عدم تطابق با فاکتور خرید به عهده ایرانشهرویژن می باشد.

معیوب شدن اثر در حین فرایند ارسال

در صورتی که اثر خریداری شده در بسته شما در حین فرایند ارسال به هر دلیل دچار آسیب، شکستگی و یا به طور کلی از سلامت ظاهری خود خارج شده باشد، مسئولیت و هزینه ارجاع اثر بر عهده ایرانشهرویژن خواهد بود.

انصراف از خرید

در صورت انصراف از خرید، از دریافت بسته خود چه سفارش تهران و چه سفارش شهرستان خودداری نمایید.

در تمامی موارد فوق، لطفا با تیم خدمات مشتریان ایرانشهرویژن تماس بگیرید و از هرگونه اقدام یکجانبه خودداری فرمایید، کارشناسان ما به محض تماس شما و پس از بررسی موارد یاد شده هماهنگی های لازم جهت عودت و یا تعویض کالا را با شما انجام خواهند داد.

جهت هماهنگی برای عودت و یا تعویض کالا با واحد امور مشتریان به شماره های زیر تماس خاصل فرمایید:

شماره تماس:

09124474059